Prvé online vzdelávanie pre majiteľov a fanúšikov plemena Shiba


Mať pohodového, vyrovnaného a dobre spolupracujúceho 4-nohého japonského parťáka je snom asi každého majiteľa. V niečom je Shiba pes ako každý iný, v niečom inom zasa nie. Japonské psy sú veľmi inteligentné, avšak porozumieť ich komunikačným prejavom nie je pre prvo-majiteľov vždy jednoduché. Shiba je pôvodné prírodné plemeno, má zachovaných veľa z jej divokých inštinktov a majitelia sú často zaskočení, že im na ňu nefunguje to, čo im zafungovalo na iného psíka predtým. Našou úlohou je byť psovi takou oporou, aby z neho vyrástol vyrovnaný jedinec - typický predstaviteľ svojho plemena, ktorý bude primerane ovládateľný a bude s nami spolupracovať rád a dobrovoľne. Správnou výchovou to môžme dosiahnuť - vtedy je dôvera a rešpekt psa v nás v tej správnej rovnováhe. 

SHIBA INU SLOVAKIA prináša prvý vzdelávací program pre všetkých súčasných i budúcich majiteľov plemena Shiba. Každý mesiac dostanete do svojej emailovej schránky newsletter s informáciami z oblasti  - správnej


* starostlivosti o psa
* výživy
* zdravia
* komunikácie a výchovy
* riešenia častých problémov
* socializácie

Venovať sa budeme aj podrobnejšiemu predstaveniu a spoznávaniu nášho milovaného plemena ako takého:  dozviete sa viac jeho pôvode, histórii, vzhľade, osobnosti i povahe. Našim cieľom je, aby sa každý majiteľ mohol vzdelať poznatkami o plemene Shiba, a dokázal tak s ňou efektívne komunikovať. Vzdelaný majiteľ = vyrovnaná a spokojná Shiba. 

Cena ročného vzdelávania = 22 Eur. Žiadosť o vstup do vzdelávania prosím napíšte na info@shibainuslovakia.sk . Obratom Vám zašleme platobné údaje. Pokiaľ vstupujete do vzdelávania neskôr ako február 2020, zašleme Vám všetky vypublikované materiály aj spätne.  Pre záujemcov z Čiech je ročný poplatok 550 CZK.

Z každej Shiby môže vyrásť dobrý parťák, ktorý bude svojmu pánovi dôverovať a rešpektovať ho. Poslušnosť či neposlušnosť nie je povahovým rysom žiadneho plemena - takisto to platí u Shiby. Každý majiteľ má v rukách výchovu svojho psíka - ak pochopí ako s ním správne komunikovať a ako ho správne motivovať k spolupráci, odmenou mu bude verný a spolupracujúci 4-nohý japonský priateľ po celý jeho život.


Nestihli ste si v našej Facebookovej skupine pozrieť všetky januárové free videá? 

Nájdete ich tu na konci stránky : ))


Pre vstup do online vzdelávania napíšte na info@shibainuslovakia.sk svoje kontaktné údaje - meno a email na ktorý si želáte dostávať materiály.