Občianske združenie SHIBA INU SLOVAKIA prináša ako prvé všetkým fanúšikom i majiteľom plemena možnosť rozšíriť svoje vedomosti o Shibe. Spolu s chovateľmi sme pripravili unikátny súbor vzdelávacích newslettrov, v ktorých sa dozviete to najdôležitejšie pre správnu starostlivosť o psíka, jeho výživu, výchovu, zdravie či spoznali lepšie históriu plemena a jeho osobnosť.


Každý mesiac nové témy

Nemusíte nikam chodiť, všetky informácie si Vás nájdu v pohodlí domova - každý mesiac obdržíte do emailovej schránky vzdelávací newsletter nabitý zaujimavými témami. 


Výukové videá

Okrem článkov a tém majú členovia vzdelávania prístup k výukovým videám - raz vidieť je lepšie ako 10x čítať    : )) 

Všetky linky na tieto videá dostanete obratom do svojho emailu. 


Len tento rok

Online vzdelávanie bude fungovať iba počas roka 2020, v nasledujúcom už pokračovať nebude. Využite  možnosť objednať si všetky vzdelávacie materiály práve teraz! Objednávka je možná najneskôr 10.10.2020Ako to funguje?

Vzdelávanie sme spustili začiatkom roka 2020, každý člen obdrží preto 12 vzdelávacích materiálov (bez ohľadu na to, kedy sa do vzdelávania zapojil - získa ich všetky i spätne). Poďte sa spolu s nami pozrieť na témy - do konca roka nás čakajú ešte 3 čísla (október, november a december):


Január - september 2020

Doteraz vyšli tieto vzdelávacie newslettre:

Cena online vzdelávania
"CHYTRÝ AKO SHIBA"

22 Eur  (pre fanúšikov z Čiech: 550 CZK)

Ako na to

Chcem sa zapojiť do vzdelávania!

Objednávka vzdelávania CHYTRÝ AKO SHIBA je jednoduchá, stačí napísať email na info@shibainuslovakia.sk svoje meno a kam si želáte zasielať materiály (email). Obratom Vám zašleme platobné údaje. Po pripísaní platby dostane do mailu všetky doteraz publikované newslettre a zoznam liniek s výukovými videami na ytb kanáli SHIBA INU SLOVAKIA (sú pod utajenými neverejnými linkami).